Doctor's Search

کلینیک سروش

کلینیک سروش

مرکز بینایی سنجی و ویژن تراپی سروش از سال 80 در شیراز شروع بکار کرد واز سال 80 تا 94 در مرکز بینایی سنجی و ویژن تراپی معالی اباد، واقع در بلوار معالی اباد روبروی مسجد دستغیب به انجام خدمات اپتومتری پرداخته است و  اینک  در سال 94 در فضایی جدید و مدرن کار خود را  با تمرکز بیشتر بر روی موارد زیر ادامه می دهد.

 این مرکز یکی از منحصر بفردترین مراکز ویژن تراپی در خاور میانه است که به تمامی تجهیزات ویژن تراپی و اورتوپتیک در فیلدهای درمانی مختلف مجهز است که این مرکز را قادر به انجام  موفق تشخیص و درمان اختلالات بینایی کرده است که نتیجه ان درمانهای بالای 95 درصد موفقیت در کیسهایی است که دوره درمان را تکمیل کرده اند.

این مرکز در کنار معاینات روتین اپتومتری در بخشهای مختلف به درمان و تشخیص مشکلات بینایی میپردازد و در صورت لزوم تجویز عینکهای خاص و منشور دار (پریزم دار) ،انجام ان در خود مرکز صورت میپذیرد .بخش عینکسازی با ارایه فریمهای مورد تایید مدیریت و عدسیهای مرغوب و بروز دنیا در ساخت عدسی های خاص نیز خدمات رسانی میکند. از انجا که طیف وسیعی از کودکان با مشکلات و اختلالات یادگیری و یا مشکلات تنبلی چشم و یا انحرافات به این مرکز مراجعه میکنند، سعی ما بر این بوده است که فضایی مفرح برای انها ایجاد کنیم تا در حین درمان از ساعات درمانی خاطره خوش داشته باشند.

تجویز پریزم یا عینکهای منشوردار

برخی بیماران با مشکلات انحراف چشم و یا دوبینی، نیاز به عینکهای خاصی تحت عنوان عینک منشور دار خواهند بود. در بخش عینکسازی این مرکز ساخت این نوع عینک و فیت پریزم های فرنل زیر نظر اپتومتریست انجام می پذیرد

خدمات
بینایی در ورزش

بینایی در ورزش

درمان انحرافات بدون جراحی
درمان تنبلی چشم
درمان سردردها
درمان مهارتهای پرشی
درمان فیکساسیونهای
درمان تناظرهای غیر طبیعی
تجویز وسایل کم بینایی
تجویز عینکهای منشوردار
تجویز لنزهای طبی و رنگی
درمان اختلالات یادگیری
درمان مشکلات بینایی

یکی از پیشرفته ترین مراکز ویژن تراپی
مجهز به تجهیزات ویژن تراپی و اورتوپتیک در فیلدهای درمانی مختلف