Doctor's Search

روایت مشتریان

دیدگاه ها7)
محسنNovember 3پاسخ
در سن 26 سالگی شروع به انجام ویژن تراپی کردم. در اولین مراجعه من با مشکلات سردرد، بی انگیزه بودن در انجام کارهای دقیق چشمی و کاهش اعتماد بنفس مواجه بودم..از 6سالگی تا کنون دو بار سابقه جراحی انحراف چشم داشتم ، اما احساس میکردم علارغم صاف بودن چشمها یم ،مغز من، با چشمهایم، هماهنگی لازم را ندارد و در واقع با چشمهایم هنوز راحت نبودم...تا اینکه در اینترنت خواندم که ویژن تراپی به من کمک خواهد کرد و برای وضعیت من یا افرادی که مورد جراحی چشم واقع میشوند یک ضرورت محسوب میشود . دوست داشتم حسّم به خواندن بهتر شود و درکم از خواندن ارتقا یابد چرا که انچه را می خواندم بخوبی درک نمیکردم و خستگی که من انرا متحمل میشدم واقعا ازار دهنده بود. پس از مراجعه به مرکز ویژن تراپی سروش، امتیاز حاصل ازتستهای ادراکی من در سطح بسیار پایینی بود و من دوره تمرینات بینایی یا ویژن تراپی را اغاز کردم پس از سه ماه خستگی چشمهایم بسیار کمتر شد و خواندن ودرک مطلبم بسیار ارتقا یافت. دیگر لازم نبود چشمهایم را با مغز هماهنگ کنم این اتفاق خود بخود در حال افتادن بود و از انجام کار چشمی لذت میبردم.. ویژن تراپی تجربه ای لذت بخش برایم بود و زندگی را بمن برگرداند...برای کسب داشتن بهترین شرایط بینایی به ادامه درمان ویژن تراپیم ادامه دادم و اکنون فردی موفقم .
ساریناNovember 3پاسخ
ویژن تراپی یا تمرینات بینایی زندگی مرا تغییر داد در مدرسه مشکل تمرکز داشتم و دچار سردرد میشدم. بعد از اتمام دوره درمان ویژن تراپی تغییرات را بخوبی احساس میکردم . درک مطلبم فوق العاده شده بود و دیگر بعد مطالعه سردرد نداشتم حتی اگر زمان ان طولانی می شد..درک عمق و دید بعد من بهتر شد ...م... .یکساعت در هفته ویژن تراپی انجام دادم ولی یک عمر در ارامش زندگی میکنم
آیدینNovember 3پاسخ
بار اول مربی ایدین گفت که کودکتان مشکل یادگیری دارد و با تمام تلاشهایی که در مهد انجام شد نتوانستند به درمان مشکل کودک من کمکی کنند و گفتند احتمالا کودک شما در یادگیری نسبت به همسن خود کندتر است.این در حالی بود که ایدین قبلا کودکی باهوش روشن و کنجکاو بود و این تشخیص اصلا برایم قابل قبول نبود.پس از کلی تحقیق یک مرکز مشاوره روانشناسی ما را به مرکز سروش معرفی کرد و بعد از تستهای تشخیصی و شروع درمان در اولین هفته های شروع ویژن تراپی عملکرد یاد گیریش بطور محسوس بهتر شد و پس ازاتمام درمان در اولین سال مدرسه اش خوش درخشید و از خیلیها پیشی گرفت یک معجزه کوچک بود ولی تغییرشگرفی در زندگی کودک من.... خود را مدیون مرکز سروش میدانیم نه تنها دید کامل به کودک من داده شد پتانسیل کامل و جامع استفاده از مهارتهای بینایی نیز اموخت. این اتفاق چیزی نبود جز اموزش بینایی به فرزند من تا بتواند از تمام پتانسیل بیناییش برای درک و فهم دنیای بیرون استفاده کند.
آیداNovember 3پاسخ
هر وقت بیرون می رفتم چشم ها ی خسته بود و گاهی قرمز و سوزش داشت و به همین دلیل بی حوصله بودم گاهی زیر نویس تلویزیون را خوب نمیدیدم و هنگام کارهای چشمی دچار سردرد میشدم ....توسط یکی از دوستانم که در این مرکز با مشکلات مشابه درمان شده بود به مرکزسروش معرفی شدم بعداز چهار و پنج جلسه درمان بهبود شرایطم را حس کردم و نهایتا پس از دوره ی بیست و چهار جلسه ای اکنون مشکلات قبلی را ندارم .
زینبNovember 3پاسخ
درچند مرکز به من گفته شد که چشم هایم سالم است در حالی که هم درد چشم داشتم و هم دوتایی می دیدم و در غروب دچار سر درد می شدم دوستی این مرکز را به ما معرفی کرد و تشخیص ضعف عضلات چشم و خستگی ها ی بینایی برایم گذاشته شد بعد از ده جلسه درمان اکنون شرایط خوبی را دارم و به درمان ادامه میدهم.
آرتینNovember 3پاسخ
بار اول که کودکم را بعلت درد و سوزش چشم به دکتر بردم برایش عینک تجویز کردند اما با وجود استفاده از عینک همچنان کودکم مشکل داشت. بری بار دوم به پزشک دیگری مراجعه کردم که ایشان هم دوباره شیشه عینک را عوض کردند ولی باز مشکل مرتفع نشد.ابه تماد بنفس کوئکم کاهش یافته بود تا اینکه از مدرسه به ما نامه دادند که باید برای انجام تست بینا یی اقدام کنید دوستی با تجربه قبلی مرکز سروش را بمن معرفی کرد و کودک من مشکل تقارب ناکافی داشت پس از دوره درمان از شرایط بینایی و تحصیل فرزندم رضایت دارم.
فائزه پیروزنیاJuly 11پاسخ
از95/3/22به مدت 4 روز فشرده برای پسرم ویژن تراپی در کلینیک دکتر سروش انجام شد . بعد از 20 روز معاینه اپتومتریست نشان داد که نمره چشم پسرم 25/. پایین آمد و من خیلی خوشحال شدم و به من و پسرم انگیزه بیشتری داد تا تمریناتی که آقای دکتر در منزل توصیه کردند را ادامه دهیم . البته من از مازندران برای ویژن تراپی به کلینیک دکتر رفتم و از طریق سایت با این مرکز آشنا شدم و امیدوارم هرچه زودتر شرایط استفاده از این مرکز مجهز و مفید را داشته باشم .

ارسال نظر